Apie mus

Ąžuolinis.lt – nedidelis šeimos verslas. Tai natūralios medienos lietuviški gaminiai: stalai, kėdės, taburetės, vaikiški staliukai ir kėdutės.

Mūsų baldai gaminami iš aukštos kokybės medienos. Mediena viena seniausių medžiagų naudojamų baldų gamyboje pamažu vėl sugrįžta į namų interjerus.

Medžio masyvo gaminiai namams suteikia išskirtinumo ir jaukumo. Tokie baldai klientų ypač vertinami dėl savo tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Medinių baldų privalumas, kad ir po daugelio metų galima juos atnaujinti ir vėl prikelti naujam gyvenimui. Medžio masyvo gaminiai gali būti nušlifuojami ir perdažomi pagal vyraujančias interjero tendencijas, o kartais užtenka vos lengvo atnaujinimo ir jie vėl atrodys kaip nauji.

Aukštos kokybės medžiagų naudojimas medinių baldų gamyboje dar ne viskas, čia svarbu ir meistriškumas ją apdirbant. Tinkamai pagaminti medžio masyvo baldai tarnaus Jums ilgus metus.

Saugokime mus supančią aplinką, rinkimės tai kas tvirta, kokybiška ir natūralu!

Rankų darbas
Parašykite komentarą

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie renka statistiką apie apsilankymus mūsų svetainėje ir užtikrina bendrą svetainės, el. parduotuvės funkcijų veikimą. Jeigu nenorite, kad slapukai būtų kuriami jūsų įrenginyje prašome išjungti juos savo naršyklės nustatymuose.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.