Batų šaukštas 55 cm. Riešutas

28,00  23,00 

Išskirtinio dizaino, rankų darbo, magnetinis batų šaukštas papuoš Jūsų prieškambarį.  Pagamintas iš natūralios bukmedžio medienos, todėl suteiks namams jaukumo vos peržengus jų slenkstį.

Žinome kaip sunku priderinti spalvą prie namų interjero, norėdami palengvinti šią užduotį beicuojame – lakuojame trimis skirtingomis spalvomis. Užsakydami šią prekę gausite bukmedžio medienos gaminį padengtą riešuto spalvos beicu.

Šaukštas suprojektuotas taip, kad butų ne tik patogu apsiauti batus, bet ir laikyti kol bus nenaudojamas. Tad jis visad kabos Jums patogiausioje ir gerai matomoje vietoje.

Stiprus magnetas lengvai išlaiko produkto svorį, jis sumontuotas taip, kad liktų nematomas. Tačiau šaukšto priekinėje dalyje išgraviruotas mažas apskritimas, padeda lengvai surasti laikiklio vietą. Tokiu būdų šaukštą ant laikiklio padėsite ypač  lengvai ir greitai.

Mes pasirūpinome ir tuo jog rinkinio montavimas būtų ypač paprastas. Kitoje laikiklio pusėje jau paruošta stipri 3M gamintojo dvipusio lipnumo juostelė, jums belieka tik išrinkti jam vietą.

Liko 1

Prekės kodas: AL-5R Kategorija:

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai kurie renka statistiką apie apsilankymus mūsų svetainėje ir užtikrina bendrą svetainės, el. parduotuvės funkcijų veikimą. Jeigu nenorite, kad slapukai būtų kuriami jūsų įrenginyje prašome išjungti juos savo naršyklės nustatymuose.

Krepšelis
  • Krepšelis tuščias.